احتراما به استحضار می رساندبا توجه ومنویات مقام معظم رهبری درخصوص تولید ملی ، شرکت دانش بنیان ما توانسته است با همت همکاران صدیق وانجام کار کارشناسی طرحهای زیر را به مرحله اجرا درآورد:
۱-دارای دانش فنی وتکنولوژی بازیافت پسماندها و ضایعات پتروشیمی ها و پالایشگاهها مانندedc-dso- لجنهای نفتی-انواع وکس-پسابها صنعتی برای اولین بار درایران.
۲- دارای دانش فنی وتکنولوژی بازیافت شیشه های شکسته خودروبه روش کاملا اصولی وبدون آلودگی وبهره وری صددرصدی،مواد بازیافتی تبدبل به چسب ورزین ارزان و کاربردی میگردد.
۳- دارای دانش فنی وتکنولوژی تولید انواع کک(نفتی-سوزنی و…)از ضایعات پلایشگاهها وپتروشیمیها. نیاز۲۸۰هزارتنی کک کشوررا می توانیم ازبازیافت ضایعات تامین نماییم.
۴- دارای دانش فنی وتکنولوژی سیستم تولیدریفرمینگ(تبدیل کربوهیدراتهای سنگین به کربوهیدراتهای سبک)باکمترین هزینه و بهره وری بالا بدون استفاده از نیتروژن.
۵- دارای دانش فنی وتکنولوژی بازیابی وتولید انواع کاتالیستهای صنایع نفت وگاز وپتروشیمیها.
۶- دارای دانش فنی وتکنولوژی تولید روغنDOTP از ضایعات PTA پتروشیمی شهید تندگویان وتولید کاتالیست مختص به این محصول برای اولین بار در کشور.
۷- طراحی ،ساخت و ُنصب وراه اندازی انواع دستگاهها برای خطوط تولید در صنایع مختلف (نفت وگاز-فولاد-مواد شیمیایی و…)
با توجه به تجربه ودانش فنی موجود،آمادگی این را داریم که هر نوع ماده ضایعاتی وپسماند مربوط به صنایع نفت و گاز و پتروشمیهارا بازیافت نماییم(البته نمونه مواد ومشخصات فنی در اختیار شرکت قرار گیرد)
اکثرطرحها در ایران تولید کننده ای ندارند و بخشی از طرحهای مذکور به تولید انبوه رسیده و بخشی دیگر مرحله پایلوت را گذرانده واز قالب طرح خارج شده وآماده سرمایه گذاری و بهره برداری می باشند.

رزومه کاری و توانمندیهای مجموعه

شرکت پتروزمرد با سالها تجربه در زمینه طراحی،تولید ،اجرا و راه اندازی پروژه های بزرگ صنعتی ،نفت وگاز،پتروشیمی و…در خدمت صنایع کشور می باشد .البته قابل ذکراست بخشی از پروژه های انجام شده قبل از تاسیس شرکت وچند مورد نیزتوسط مدیران شرکت زمرد انجام شده است.
رزومه ما شامل دو بخش است بخش اول شرکتهای شیمیایی وپتروشیمی
بخش دوم پالایشگاههای خصوصی و مجموعه های مرتبط
نیز همکاران ما دارای سالها تجربه در زمینه طراحی و راه اندازی وارائه فرمولاسیون وتولید محصولات کربوهیدراتها-روغن ها- واسترها با بهترین کیفیت می باشند
تولید انواع محصولات از کربوهیدراتها(نفتا-میعانات و…)
تولید انواع روغن با فلشهای مختلف با بهترین کیفیت
تولید انواع رزین(پلی استر-آلکید-پلی یول و…)
تولید انواع استرها(بوتیل-متیل واتیل استات) از مواد اولیه یا ریکاوری از ضایعات وده ها مورد دیگر می باشد.
بعضی از مدیران و کارشناسان ما سابقه ۳۰ساله در امر تولید کربوهیدراتها ،استرها یا روغن را دارند و در مورد تولید روغن وروانکارها دارای مجوزوپروانه از اداره استاندارد بوده وهمچنین معتمد اداره محترم استاندارد می باشند.طراحی،ساخت ، نصب وپایپینگ همه دستگاهها و راکتورها و برجها توسط متخصصان شرکت زمرد انجام می گردد